NOVORODENIATKA

Fotografovanie novorodeniatok milujem asi najviac. Malé bábätko je dokonalosť sama. Vlieva do človeka neskutočný pokoj a energiu. Keď pracujete s takýmto novorodeniatkom, máte pocit, že snívate… teda aspoň ja to tak mám.

Tento špecifický druh fotografie Vám dáva možnosť zachytiť niečo jedinečné a neopakovateľné, no trvá to len niekoľko dní. Bábätko nie je citlivé na manipuláciu, polohovanie je jednoduchšie a zväčša ho ani nezobudí. Ak sa mu vytvoria príjemné podmienky, stáva sa, že fotenie prespí (alebo spinká aspoň na niektorých fotkách :) Preto je dôležité, aby sa fotilo čo najskôr po narodení, ideálne do 2 týždňov. Výsledok určite stojí za to!

Pri fotení novorodeniatok je najdôležitejší práve ten najmenší človiečik. Prvoradý je jeho komfort a potreby. Vlastne sa viac čaká ako sa fotí :) čaká sa kým sa bábo prebalí, napapá, prezlečie, zadrieme… toto fotografovanie si vyžaduje veľkú dávku trpezlivosti a žiaden časový stres. Celé to môže trvať aj 3 hodiny. Ale s tým sa ráta!

Fotenie prebieha u mňa v ateliéri, alebo u bábätka v domácom prostredí. K dispozícií je množstvo rekvizít, košov, kožušín, diek, ručne robených čeleniek, mašličiek, čiapočiek, oblečkov… Mnoho mamičiek sa obáva, malých detských ” cikajúcich alebo iných nehôd” počas fotenia. Áno, stáva sa…teda stane sa to hádam stále. S tým sa pri tomto fotení ráta. Všetky použité oblečká a “pratelné” rekvizity sa po každom použití perú v jemných detských pracích práškoch, aby boli čistučké a voňavé nachystané pre ďalšie zlatíčko.

Balíček BASIC 110€

trvanie fotenia 1 hodinu,

10 ks upravených, vyretušovaných fotografií na CD,

fotky zmenšené pre web,

farebné aj ČB prevedenie,

10 ks vytlačených fotografií,

darčekové balenie,

on-line galéria na 3 mesiace.

Balíček EXCLUSIVE 175€

trvanie fotenia 1,5 – 2 hodiny,

20 ks upravených, vyretušovaných fotografií na CD,

fotky zmenšené pre web,

farebné aj ČB prevedenie,

20 ks vytlačených fotografií,

darčekové balenie,

on-line galéria na 3 mesiace.